فروشگاه بازی پلاس

بازی پلاس در شبکه های مجازی

قدم چهارم : مشاهده گزارشات بازدید و فروش

شروع به کار / قسمت چهارم /

پس از دریافت لینک اختصاصی محصولات و اشتراک گذاری آن ، جهت مشاهده گزارشات فروش و بازدید لینک های خود می توانید از طریق منوی سمت راست روی ” ارجاع و بازدید > ارجاع ها یا بازدید ها ” کلیک و آمار لحظه ای فروش و بازدید لینک های خود را مشاهده کنید.

ارجاع ها

در این قسمت فروش های موفق ، در انتظار و ناموفق خود را مشاهده خواهید کرد. در هر زمان که یک بازدید تبدیل به فروش شود جزئیات فروش در این بخش برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد و پس از ثبت ، اعلان آن از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود. گزارشات این بخش تنها محدود به بازدید هایی خواهد شد که سبب کسب درآمد برای شما شده است. حال به توضیح برخی از اصطلاعات به کار گرفته شده در این صفحه می پردازیم :

شناسه : شناسه فروش شما که در پیگیری های بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
کمپین : کمپینی که کاربر از طریق آن اقدام به خرید محصول کرده است.
مقدار : درآمد کسب شده شما از این فروش.
جزئیات منبع : مشاهده اطلاعات خریدار و محصول خریداری شده.
وضعیت های مختلف ارجاع :
– تایید شده : فروش تایید و درآمد آن به حساب کاربری شما ثبت شده است.
– در انتظار : فروش در انتظار تایید می باشد و پس از تایید ، درآمد آن به حساب کاربری شما ثبت خواهد شد.
– رد شده : فروش به دلایلی تایید نشده است (لغو سفارش توسط خریدار یا فروشنده) و درآمدی از طریق آن به حساب کاربریتان منظور نخواهد شد.

هم چنین با استفاده از فرم جستوجو قرار گرفته شده می توانید نظارت دقیق تری روی گزارشات فروش خود داشته باشید و با انتخاب هر تاریخ و وضعیت سفارشات ، گزارشات دلخواه خود را مشاهده کنید.

بازدید ها

در این قسمت بازدید هایی که منجر به فروش شده یا نشده اند را مشاهده خواهید کرد. در هر زمان که یک کاربر با استفاده از لینک شما وارد صفحاتی از سایت شود جزئیات بازدید در این بخش برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد. حال به توضیح برخی از اصطلاعات به کار گرفته شده در این صفحه می پردازیم :

صفحه ورود : صفحه ای که کاربر با استفاده از لینک شما به ان وارد شده است.
تبدیل : تعیین اینکه آیا این بازدید به یک فروش تبدیل شده است یا خیر.
میزان موفقیت : نسبت فروش به بازدید های شما. به عنوان مثال هنگامی که از بین 5 بازدید 1 فروش انجام دهید درصد موفقیت شما 20% خواهد بود.

گزارشات

در این قسمت گزارشات جزئی تری از فروش ، درآمد و عملکرد خود خواهید داشت. در منوی “گزارشات > عملکرد شما” یک نمای کلی از حساب کاربری خود را مشاهده خواهید کرد که در انتهای آن دستاورد های شما نیز به نمایش گذاشته شده است. در هر رنک و یا به اصطلاح لول آپ ، این دستاورد ها بروزرسانی و پاداش آن به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. در منوی پرداخت ها گزارشات درآمد های پرداخت شده و پرداخت نشده را به همراه جزئیات آن و در منوی کمپین ها نمایی کلی از عملکرد هر کمپین در حال اجرای خود خواهید داشت.

[helpful]
021-9101-6578 BaziPlus PlusTV info [at] BaziPlus [dot] Com