سامانه فروش همکار بازی پلاس

با استفاده از سامانه فروش همکار بازی پلاس، شما همکاران عزیز می توانید به دو صورت عمده و ارسال مستقیم سفارشات خود را در پنل ثبت نمایید. در صورتی که تمایل به سفارش عمده دارید کلیه سفارشات در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید در غیر اینصورت در هر بار سفارش می توانید ادرس خریدار محصول را وارد کرده تا محصول مستقیما با نام شما ارسال شود.

3 شعبه

فعال در سراسر کشور

نحوه دریافت پنل همکاری
Partner Panel

تحویل سفارشات

ارسال و تحویل محصول به صورت زمینی و هوایی با کمترین هزینه

سفارش محصولات

سفارش محصولات به صورت عمده و یا ارسال مستقیم به مشتری از طریق پنل

تعیین نوع پنل

تعیین نوع پنل بر اساس مبلغ خرید به تومان و یا تعداد سفارشات در هر ماه

درخواست پنل

تماس با بازی پلاس و درخواست دریافت پنل همکاری در سایت و فعال سازی آن

مزایای همکاری با بازی پلاس

بازی پلاس بر خلاف دیگر فروشندگان کلیه محصولات خود را با تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا به فروش می رساند و در صورت وجود هر گونه مشکل در محصول طبق شرایط و ضوابط اعلام شده در سایت پاسخگوی شما همکاران گرامی خواهد بود.

در سرویس اکسپرس بازی پلاس کلیه سفارشات در کمتر از 24 ساعت کاری بسته بندی و به سراسر کشور ارسال خواهد شد. هم چنین در صورت تمایل محصولات سفارش داده شده با نام و مشخصات شما به صورت مستقیم به آدرس مشتری / خریدار محصول ارسال می شود.

با توجه به قانونی بودن فرآیند تهیه و توزیع محصولات توسط بازی پلاس هیچ گونه مشکلی از بابت توقیف محصولات ارسال شده یا در فروش محصولات به وجود نخواهد آمد و کلیه محصولات با ضمانت 100 درصدی به دست شما همکاران گرامی خواهد رسید.

با توجه به قرار گیری سه شعبه بازی پلاس در شمال و جنوب کشور ، تمامی سفارشات از نزدیک ترین شعبه به شما بسته بندی و ارسال خواهد شد که این امر سبب صرفه جویی در وقت و هزینه ارسال می شود.

تنوع محصولات قابل خریداری از بازی پلاس محدود به لیست موجود در فروشگاه نمی شود و کلیه همکاران می توانند هر نوع محصولی که در بازار جهانی عرضه شده باشد را از طریق پنل خود سفارش دهند. محصولات سفارش داده شده در کمترین زمان ممکن تهیه و ارسال خواهند شد.

بازی پلاس با سابقه بیش از شش سال فعالیت در زمینه واردات بازی های ویدئویی و کنسول های بازی توانسته تا کنون مورد اعتماد بیش از هزاران مشتری وفادار و ده ها همکار از سراسر ایران قرار بگیرد.

© BaziPlus.com – All Rights Reserved.

021-9101-6578 BaziPlus PlusTV info [at] BaziPlus [dot] Com