فروشگاه بازی پلاس

بازی پلاس در شبکه های مجازی

قدم سوم : دریافت لینک اختصاصی محصولات

شروع به کار / قسمت سوم /

چگونگی معرفی محصول یکی از مهم ترین قسمت های دستیابی به یک فروش موفق و یک کسب و کار پر سود است. در واقع شما در مقابل هر کاربر فقط یک شانس برای معرفی صحیح محصول خواهید داشت و اگر این شانس را از دست بدهید و معرفی درستی از محصول نداشته باشید یک مشتری دست به نقد را از دست داده اید.

تولید لینک اختصاصی

اولین روش برای دریافت لینک اختصاصی محصول ، دسته بندی و یا هر صفحه ای از سایت ، استفاده از فرم تولید کننده لینکی است که در داشبورد همکاری شما قرار گرفته است. برای استفاده از این ابزار از طریق منوی سمت راست روی ” مارکتینگ > لینک فروش ” کلیک و با رفتن به انتهای صفحه می توانید با وارد کردن آدرس صفحه ای که قصد ساخت لینک آن را دارید و کلیک بر روی گزینه ” تولید لینک ” ، لینک مخصوص به خود را دریافت کنید. مهم نیست که لینک وارد شده مستقیم به صفحه محصول باشد یا صفحه دسته بندی یا حتی صفحه اصلی سایت ؛ در واقع لینک هر صفحه ای از سایت را که با استفاده از این ابزار تولید و به اشتراک می گذارید در سیستم ثبت و تمامی ترافیک وارد شده از طریق آن به نام شما ثبت خواهد شد. برای اطمینان از عملکرد صحیح لینک ، می توانید لینک تولید شده را از طریق دستگاه دیگری غیر از سیستم فعلی خود تست کنید.

در صورتی که قصد دارید لینک فروش خود را در شبکه های مجازی هم چون اینستاگرام به اشتراک بگذارید پیشنهاد میکنیم پیش از اشتراک گذاری لینک از سیستم های کوتاه کننده لینک همچون bitly.com استفاده کنید. این امر سبب می شود تا کاربران قادر به حذف شناسه شما از لینک نباشند و 100% ترافیک ورودی را دریافت کنید.

نوار بار همکاری در فروش

ساده ترین روش برای دریافت لینک اختصاصی هر صفحه ، استفاده از نوار بار همکاری است که در صفحات سایت و در قسمت بالایی سایت برای شما به صورت شناور در نظر گرفته شده است. با استفاده از این نوار به راحتی می توانید با کلیک بر روی گزینه “Referrer Links” ، لینک مخصوص به آن صفحه را دریافت و به اشتراک بگذارید. در هر صفحه و در قسمت چپ نوار بار آماری را مشاهده میکنید که مربوط به همان صفحه و حساب کاربری شما می باشد. به عنوان مثال اگر در حال مشاهده محصول “Sony PlayStation 4” هستید آماری که در این بخش به شما نمایش داده می شود تنها مربوط به همان محصول می باشد.

در صورتی که می خواهید این نوار را غیر فعال کنید از طریق منوی سمت راست حساب کاربری خود روی ” تنظیمات > تنظیمات کلی ” کلیک کرده و نمایش نوار اعلانات را بر روی Off قرار داده و تغییرات را ذخیره کنید.

[helpful]
021-9101-6578 BaziPlus PlusTV info [at] BaziPlus [dot] Com