فروشگاه بازی پلاس

بازی پلاس در شبکه های مجازی

قدم دوم : ثبت رسانه و دریافت لینک فروش

شروع به کار / قسمت دوم /

ثبت رسانه

پس از ثبت نام در سیستم و تکمیل پروفایل کاربری در از طریق منوی سمت راست ” مارکتینگ > ثبت رسانه ” می توانید وبسایت یا شبکه اجتماعی خود که قصد دارید از طریق آن کسب درآمد کنید را ثبت کنید. هر کاربر تنها قادر به ثبت یک لینک می باشد اما محدودیتی در کسب درآمد از طریق لینک فروش وجود ندارد و شما می توانید در هر چند تعداد سایت و صفحه مجازی که می خواهید ، کد فروش خود را قرار داده و کسب درآمد کنید.

پس با توجه به گفته های بالا تنها نیاز است تا سایت یا پیج اصلی خود که بیشترین ترافیک دریافتی را از آن خواهید داشت ثبت کنید. این امر سبب می شود که سیستم با دقت بیشتری ترافیک ارسالی توسط شما را ثبت و پردازش کند. رسانه ثبت شده پس از تایید در همان صفحه قابل مشاهده و ویرایش خواهد بود. ثبت رسانه سبب می شود تا در صورتی عدم پشتیبانی مرورگر کاربر از لینک همکاری شما و یا حتی حذف شناسه شما توسط کاربر از لینک ، هم چنان ترافیک ارسالی توسط شما به بازی پلاس رهگیری شود.

لینک فروش سفارشی

پس از ثبت نام در پنل همکاران ، لینک پیشفرض شما به صورت خودکار ساخته خواهد شد. در صورتی که نیاز به تغییر این لینک دارید از طریق منوی سمت راست ” پروفایل > لینک سفارشی ” می توانید لینک دیگری در کنار آدرس پیشفرض برای خود ثبت کنید. این لینک می تواند نامی از برند یا رسانه شما باشد.

دریافت لینک فروش

برای دریافت لینک فروش خود در هر زمان می توانید از طریق منوی سمت راست ” مارکتینگ > لینک فروش ” لینک سفارشی و پیشفرض خود را مشاهده و به اشتراک بگذارید. هر دو لینک ثبت شده در این بخش متصل به حساب کاربری شما هست و به دلخواه می توانید از آن ها در رسانه خود استفاده کنید. در انتهای صفحه نیز فرمی جهت ساخت لینک فروش در نظر گرفته شده که در مرحله بعدی درباره آن توضیح خواهیم داد.

در صورتی که قصد دارید لینک فروش خود را در شبکه های مجازی هم چون اینستاگرام به اشتراک بگذارید پیشنهاد میکنیم پیش از اشتراک گذاری لینک از سیستم های کوتاه کننده لینک همچون bitly.com استفاده کنید. این امر سبب می شود تا کاربران قادر به حذف شناسه شما از لینک نباشند و 100% ترافیک ورودی را دریافت کنید.

[helpful]
021-9101-6578 BaziPlus PlusTV info [at] BaziPlus [dot] Com